Kargo ve Teslimat

Satın aldığınız ürünler hafta içi 17:00'a kadar  MNG kargoya teslim edilmektedir. Ancak bazı günlerde kargo firmasından kaynaklanan durumlardan dolayı siparişleriniz 1 veya 2 gün gecikme olabilmektedir.

Anlaşmalı Kargo Firması: MNG Kargo

Kargo Ücreti : 6.5 TL KDV Dahil

Kapıda Ödeme : 7 TL KDV Dahil

TAHSİLATLI GÖNDERİ HİZMET BEDELİ :

Bu bedel kargo taşımacılık ücreti değildir.kargo firmalarınca yapılan tahsilat hizmetinin karşılığı olarak tahsil edilen bedeldir.Ücret iadesi durumlarında müşteriye geri ödenmez.Kapıda ödeme hizmet bedeli 4.99 tl dir.

 

4.SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Kargo ulaşım süresi sizin bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Merkez ilçelerde ortalama 1-3 gün içerisinde ulaşmakta kargo şubesinin bulunmadığı köy, kasaba yada belde de bulunuyorsanız 1 hafta içerisinde yurtiçi  kargo ile ulaşmaktadır.

MODD TAKI  %95 oraninda 24 saat icerisinde ürünlerinizi kargolamaktadir. Türkiye siparişilerinizde kargo teslimatlarımız; İstanbul`a 800km mesafedeki il ve ilçe merkezlere 24-48 saat, 800km den daha uzakliklara 48-72 saat icerisinde teslim edilmektedir.Mucbir sebepler ve haftasonu dışında teslimat uygulamamız bu şekildedir. 

Ayrıca sitemizde kargom nerede butonundan   kargo takibi yapabilirsiniz 

5.HAFTA SONU VE RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?

Teslimat adresi Türkiye olanlar için, cumartesi günleri kısıtlı olmak üzere dağıtım yapılmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

6.KARGOM NEREDE?

SMS ve e-posta ile paylaşılan "Gönderi Kodu" ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra, ana sayfada sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak; "Siparişlerim" bölümünden güncel siparişlerinizin tüm bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Aynı zamanda siparişinizi tamamladıktan sonra ana sayfada çıkan "Kargom Nerede" butonuna tıklayarak ya da size gönderilen mesajda hangi kargo firması belirtilmişse  firmanın çağrı merkeziyle görüşerek kargonuzun nerde olduğunu öğrenebilirizsinzi.